Szymon Hebel

Sport towarzyszył mu od dziecka. W przeszłości trenował piłkę nożną. Jednak od kiedy zetknął się ze sztuką flair, to ona porwała go na dobre. Sześć lat treningów zaowocowało startami w 32 konkursach w 5 krajach. Zwyciężył w 8 z nich, 7 razy zdobył nagrodę za najlepszy koktajl, 14 razy stawał na podium.

Do największych osiągnięć Szymona należą: tytuł zwycięzcy Ligi JFL, wygrana w Wielkim Finale Pucharu Polski z 2018 roku oraz zakwalifikowanie się do finału mistrzostw świata Roadhouse. Nieustannie rozwija swoje umiejętności i styl.

Chętnie dzieli się swoją pasją z innymi, praca trenera przynosi mu dużo satysfakcji. Połączenie doświadczenia i tych czynników pozwala na szkoleniach na efektywną pracę oraz pokonanie wielu trudności w krótkim czasie.