ul. Ratuszowa 11, 03-450 Warszawa
Sekretariat pokój 108
Poniedziałek - Piątek 9:00 - 16:00

TEL. 505 052 231   

KONTAKT GALERIA KURSY DLA BEZROBOTNYCHO NAS W MEDIACH
NASZA KADRA

O nas w mediach

Ogólnopolska Szkoła Barmanów to obecnie największa akademia sztuki barmańskiej w Polsce i zarazem jedna z najstarszych. Na przestrzeni lat przeszkoliliśmy tysiące osób, a naszych absolwentów – profesjonalnych barmanów, kelnerów, sommelierów i menedżerów – można na co dzień spotkać  w najlepszych klubach i restauracjach na terenie całej Polski i poza jej granicami. 

 

Zasięg naszej działalności obejmuje teren całego kraju, szkolenia odbywają się regularnie w Warszawie, Łodzi, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu, Katowicach, Gdańsku, Szczecinie, Bydgoszczy, Rzeszowie, Białymstoku, Lublinie, Kielcach, Toruniu i Gorzowie Wielkopolskim. Realizujemy również indywidualne zlecenia dla firm i szkół gastronomicznych.

replica watches fake watches

 

Nasza misja:

Naszą misją jest kształcenie w pełni profesjonalnych barmanów, podnoszenie poziomu polskiego barmaństwa, wyznaczanie i promocja najwyższych standardów obsługi gościa. Naszym celem jest również zmiana mentalności w polskiej gastronomii. To cel trudny, wymagający czasu i zaangażowania całego środowiska. Wciąż wielu właścicieli i menedżerów redukuje koszty zatrudniając przysłowiowych „pracowników za kilka złotych na godzinę”. To pozorne rozwiązanie na krótką metę. Nie wszyscy rozumieją, że dobry barman jest duszą i sercem lokalu. Inwestycja w profesjonalnie wyszkolonego barmana przynosi bardzo szybko efekty, zarówno we wzroście obrotów jak i w poziomie zadowolenia coraz bardziej świadomych i wymagających gości.