Możliwość bezpłatnego powtarzania szkolenia

Każdy nasz absolwent, który brał udział w kursie barmańskim, może go bez żadnych dodatkowych opłat powtórzyć.

Nie występuje tu limit czasowy - nawet po kilku latach od szkolenia można je ponownie odbyć.

Rozwiązanie to ma za zadanie udostępnienie naszym absolwentom możliwości utrwalenia zdobytych umiejętności lub przypomnienia sobie materiału,

Przykładowo:

Nie zdałeś egzaminu końcowego na szkoleniu barmańskim, a chciałbyś się dodatkowo przygotować zanim do niego przystąpisz powtórnie?

Odbyłeś nasz kurs  kilka lat temu, lecz przez ten czas pracowałeś w innym zawodzie, a  chciałbyś rozpocząć pracę barmana ?

Nic prostszego !  Po prostu za darmo bierzesz ponownie udział w kursie.

Naturalnie w przypadku nie zdania egzaminu, nie ma obowiązku powtarzania całego kursu, można po raz kolejny podejść tylko do samego egzaminu.

Nasz cel jest prosty:
Każda osoba posiadająca certyfikat Ogólnopolskiej Szkoły Barmanów powinna być przygotowana możliwie jak najlepiej do profesji barmana.