ul. Kłopotowskiego 11, Warszawa
Poniedziałek - Piątek 9:00 - 17:00

TEL. 505 052 231   

KONTAKT GALERIA KURSY DLA BEZROBOTNYCHO NAS W MEDIACH
NASZA KADRA

Warsztaty koktajlowe

Opis szkolenia
 

Czas trwania: 3 godziny

Godziny zajęć:  17.00-20.00

Miejsce:  Restauracja Bazar ul. Jagiellońska 13 Warszawa

Cena:  219zł

Materiały:  każdy z uczestników w cenie kursu otrzymuje książkę „Alkohole w Polsce i na świecie – przewodnik barmana”. Więcej o tej publikacji w zakładce książka przewodnik barmana.

Wykładowcy: więcej o naszej kadrze w zakładce  o szkole.

Zakres szkolenia:  szczegóły w zakładce program.

Certyfikat:  certyfikat wystawiany za uczestnictwo

Egzamin: brak

 

Masz „smykałkę” do  tworzenia koktajli? Lubisz bawić się smakiem? Na imprezach to Ty zawsze pełnisz rolę barmana? Uważasz, że drinki serwowane w domowych warunkach nie muszą być nudne i monotonne? Zgadzamy się z Tobą, dlatego stworzyliśmy nasze  warsztaty koktajlowe. Nauczymy Cię na nich, jak w prosty sposób możesz zaskoczyć swoich gości, bez konieczności inwestowania w drogi sprzęt i szerokie zaplecze alkoholowe, którymi dysponują barmani.

O co chodzi w słynnej frazie „wstrząśnięte nie zmieszane”, czy zwykły słoik może zastąpić shaker, czy trudno jest zrobić syrop waniliowy, dlaczego tak ważny w koktajlach jest lód, jak dobrze przygotować lubiane przez wszystkich Mojito i jak urozmaicać jego smak, jak tworzyć różnokolorowe shoty warstwowe i efektowne shoty płonące, z czym można połączyć wino musujące, jak z prostych, obecnych w każdym domu składników zrobić doskonałe drinki – to tylko niektóre zagadnienia poruszane na warsztatach. Każdy z uczestników samodzielnie przyrządza kilka drinków. Pokażemy Ci również, jak je przystroić i zaserwować tak, aby nie tylko wspaniale smakowały, ale i wyglądały niezwykle apetycznie. Zdziwisz się, jak piękne dekoracje można stworzyć ze składników, które na co dzień mamy pod ręką.