Dzień próbny

Dzień próbny za darmo! Bez zobowiązań!️

Nie jesteś przekonany czy kurs barmański jest dla Ciebie ?

Zanim zdecydujesz się na wybór szkoły barmańskiej chcesz ocenić jakość szkolenia, kompetencję trenerów, materiały szkoleniowe itd. ?

Nic prostszego.

W Ogólnopolskiej Szkole Barmanów możesz przyjść na szkolenie i po pierwszym dniu zrezygnować (bez podawania jakiegokolwiek powodu). Nie ponosisz wtedy żadnych opłat.

Jak to działa w praktyce ?

Zapisujesz się na wybrany termin kursu barmańskiego I stopnia.  Przed rozpoczęciem zajęć nie musisz wpłacać zaliczki ani dokonywać jakichkolwiek płatności. Dzień próbny to po prostu pierwszy dzień kursu barmańskiego. Pod koniec pierwszego dnia zajęć, każda osoba uczestnicząca w kursie może zdecydować czy chce kontynuować szkolenie czy zrezygnować.

W przypadku podjęcia decyzji o zakończeniu szkolenia po pierwszym dniu, nie ponosi się żadnych kosztów ani nie trzeba podawać powodów rezygnacji. W przypadku kontynuacji kursu płatność za szkolenie wnosi się już bezpośrednio u trenera prowadzącego zajęcia.

Dzień próbny jest rozwiązaniem, które umożliwia każdej zainteresowanej osobie zobaczyć jak dokładnie wygląda nasze szkolenie.  Uczestnik może sam nas ocenić i na podstawie swojej opinii zdecydować o wyborze szkoły barmańskiej.

Ogólnopolska Szkoła Barmanów jako jedyna szkoła barmańska oferuje taką możliwość.