Gwarancja

Ogólnopolska Szkoła Barmanów jest jedyną instytucją w Polsce organizującą kursy barmańskie, która gwarantuje realizację wszystkich podanych terminów szkoleń.

Kursy barmańskie I stopnia nie są odwoływane, ani przekładane.

Terminarz szkoleń na naszej stronie ustalany jest na cały rok z góry. Wybierając nawet termin szkolenia odległy o kilka miesięcy masz stuprocentową gwarancję, że kurs rozpocznie się planowo zgodnie z podaną datą.

Przykładowo:

Jeżeli w grudniu przeglądając naszą stronę zastanawiasz się czy wziąć udział w kursie barmańskim I stopnia w Toruniu w lipcu, bo akurat wtedy będziesz miał na to czas, a taki termin widnieje na naszej stronie. To pomimo tego, że szkolenie odbędzie się za 7 miesięcy masz  pewność, że na pewno będzie zrealizowane. Możesz zaplanować sobie inne sprawy i spokojnie czekać na rozpoczęcie swojego kursu.

Wprowadziliśmy takie rozwiązanie, dlatego że wiele mniejszych firm ciągle odwołuje szkolenia z powodu braku chętnych, a osoby do nas dzwoniące często pytają czy kurs na pewno się odbędzie.

Jesteśmy liderem szkoleń barmańskich w naszym kraju, a nasze kursy cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem od dwunastu lat. Dlatego nie zdarza się abyśmy odwołali lub przełożyli kurs barmański z powodu braku minimalnej liczby chętnych.