Kursy barmańskie | Ogólnopolska Szkoła Barmanów | Warszawa

Czekaj...

Latte Art

Opis szkolenia

Szkolenie Latte Art skupia się tylko i wyłącznie na nauce i treningu sztuki latte art.

Przeznaczone jest zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych w technice latte art.

Jeżeli jesteś zainteresowany klasycznym szkoleniem z zakresu pracy baristy to zapraszamy na nasz kurs baristy.

Czas trwania: 2 dni – 12 godzin.

Godziny zajęć: 9.00-15.00

Miejsce: szkolenie Latte Art organizowane jest tylko w Warszawie. W Centrum szkoleniowym Ogólnopolskiej Szkoły Barmanów ul. Jagiellońska 58 lokal 128A. 

Cena: 949 zł

Wykładowcy: Łukasz Stępniak

Certyfikat: Wydawany jest po ukończeniu kursu Latte Art. Dokument sporządzamy zarówno w języku polskim, jak i angielskim, a na życzenie uczestnika również w innych językach.

Zajęcia dodatkowe: każdy absolwent szkolenia w Ogólnopolskiej Szkole Barmanów ma prawo bezpłatnie uczestniczyć w organizowanych regularnie przez szkołę Warsztatach tematycznych.

Ogólnopolska Szkoła Barmanów jest członkiem Specialty Coffee Association (SCA).

Specialty Coffee Association (SCA) jest międzynarodową pozarządową organizacją zbudowaną na fundamencie otwartości, inkluzywności i siły wspólnej wiedzy. Celem SCA jest rozwijanie globalnej społeczności kawowej. Od hodowców kawy po baristów i palarnie, członkowie SCA są obecni na całym świecie. SCA działa jako siła jednocząca w branży kawy specialty, pracuje nad ulepszeniem standardów kawy dzięki współpracy i postępowi. SCA jest zaangażowane w budowanie przemysłu, który jest sprawiedliwy,  zrównoważony i który czerpię inspirację od społeczności kawowej.

Partnerem szkolenia jest:

BEST Company Solutions, jest wiodącym dystrybutorem profesjonalnych urządzeń gastronomicznych. Odgrywa kluczową rolę w rozwoju polskiego sektora HoReCa, oferując kompleksowe usługi obejmujące analizę potrzeb klientów, dobór i montaż sprzętu, a także świadczenie serwisu technologicznego i szkoleń. W ofercie BEST CS znajdują się m.in. ekspresy kolbowe Dalla Corte, młynki do kawy COMPAK, ekspresy automatyczne FRANKE, urządzenie do szybkiego przygotowywania Cold Brew - HardTank czy Latte Art Factory. Best CS wyróżnia się w kształtowaniu nowoczesnej gastronomii w Polsce​​. 

To nas wyróżnia:

Dzień próbny, ZA DARMO, bez zobowiązań
Czytaj więcej >
Gwarancja braku odwołania
Czytaj więcej >
Giełda pracy dla absolwentów
Czytaj więcej >