Eugene Lisichkin

Pochodzi z Ukrainy, mieszka w Polsce od 8 lat. Przygodę z branżą gastronomiczną rozpoczął już w szkole. Ukończył dwie szkoły o profilu kucharskim. Jednak to barmaństwo stało się jego największą pasją. Jako barman pracuje już od ponad 12 lat. Swoje miejsce w Polsce odnalazł w Warszawie.

Przez ostatnie lata współtworzył Krucza Cocktail bar. Aktualnie pracuje w jednym z najciekawszych miejsc koktajlowych w stolicy - lokalu Woda Ognista. Ten koktajl bar to ambitny i nietuzinkowy projekt, nawiązujący stylistyką do przedwojennej Warszawy.

Eugene poza barmaństwem interesuje i realizuje się również w takich obszarach jak zarządzanie lokalem gastronomicznym czy nowoczesny marketing. Od 2022 roku jest trenerem w Ogólnopolskiej Szkole Barmanów.

Prowadzi następujące szkolenia: