ul. Ratuszowa 11, 03-450 Warszawa
Sekretariat pokój 108
Poniedziałek - Piątek 9:00 - 16:00

TEL. 505 052 231   

KONTAKT GALERIA KURSY DLA BEZROBOTNYCHO NAS W MEDIACH
NASZA KADRA

Szkolenie Barmańskie II Stopnia

Opis szkolenia
 

Czas trwania: dwa tygodnie (10 dni szkoleniowych).

 

Godziny zajęć: od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-16.30.

 

Materiały szkoleniowe:  każdy z uczestników w cenie szkolenia otrzymuje książkę „Alkohole w Polsce i na świecie – przewodnik barmana”. Więcej o tej publikacji w zakładce Książka Przewodnik barmana.

 

Miejsce: Szkolenie Barmańskie II Stopnia organizowane jest w Warszawie, Poznaniu i Wrocławiu.

 

Szkolenie Barmańskie II stopnia w Warszawie organizowane jest cztery razy w roku.

 

Szkolenie Barmańskie II stopnia w Poznaniu i Wrocławiu tylko raz w roku w wakacje.

 

 

Dla kogo? Szkolenie Barmańskie II Stopnia przeznaczone jest dla wszystkich chętnych, nie trzeba mieć ukończonego Szkolenia I Stopnia ani praktyki za barem.

 

Cena:   1190zł – szkolenie w Warszawie

                1590zł – szkolenie w Poznaniu i Wrocławiu

 

(cena całkowita, Szkoła nie pobiera żadnych dodatkowych opłat).

 

Płatności:   Na szkolenie w Poznaniu i Wrocławiu w celu rezerwacji miejsca wymagana jest wpłata zaliczki w kwocie 500zł. Na szkolenie w Warszawie wcześniejsza wpłata zaliczki nie jest wymagana

 

Promocje:

  1. Promocja akademicka – wszystkie osoby uczące się, które podsiadają aktualną legitymację (studencką lub szkolną) otrzymują 50 zł zniżki. Promocja dotyczy osób , które nie ukończyły 26 lat.
  2. Uczestnicy szkoleń barmańskich I stopnia w OSB lub w innej szkole otrzymują 10% zniżki.
  3. Uczestnicy innych szkoleń w OSB otrzymują 10% zniżki.
  4. Promocja grupowa -  dla osób zapisujących się z co najmniej 2 innymi osobami (grupa min. 3osoby) rabat 10%. Promocja skierowana jest dla uczestników indywidualnych.

Wybrane promocje nie łączą się.

 

Certyfikaty otrzymywane po ukończeniu szkolenia:

1. Certyfikat Barman II Stopnia OSB w języku polskim i angielskim. Każdy certyfikat posiada unikalny hologram uniemożliwiający jego podrobienie. 

2. Certyfikat Menedżera Baru wystawiany przez HorArt HoReCa Academy Poland.

 

Na wniosek uczestnika szkolenia, wystawiamy certyfikaty również w innych językach obcych.

 

Egzamin: praktyczny i teoretyczny (możliwość nielimitowanych "poprawek", bez żadnych dodatkowych opłat).

Każdy z uczestników ma także prawo do nieodpłatnego powtarzania szkolenia w celu dalszych ćwiczeń, konsultacji czy dodatkowego przygotowania do egzaminu. Zależy nam, aby każdy uczestnik był perfecyjnie przygotowany do pracy.

 

Program szkolenia: Szkolenie barmańskie II stopnia to najbardziej rozbudowane pod względem programowym szkolenie barmańskie w Polsce. Szczegóły w zakładce program.

 

Wykładowcy: 

Szkolenie barmańskie II stopnia prowadzone jest przez pięciu trenerów:

Łukasz Zarzecki

Adrian Kamiński

Tomasz Sobieraj

Arkadiusz Kurowski

Magdalena Głowacka

Viktor Petrakovskyi

więcej o naszej kadrze w zakładce nasza kadra.

 

Bardzo istotnym elementem szkolenia jest degustacja koktajli i mocnych alkoholi, dlatego w miarę możliwości prosimy o przemyślenie dojazdu na szkolenie tak, aby uczestnik nie musiał po szkoleniu kierować samochodem.

 

Krótki opis szkolenia:

Szkolenie Barmańskie II Stopnia to najbardziej kompleksowe i rozbudowane szkolenie barmańskie na polskim rynku. Przeznaczone jest dla wszystkich chętnych, nie trzeba mieć ukończonego Szkolenia I Stopnia ani praktyki za barem. Wyczerpujący program pozwala zdobyć rozległą wiedzę i poznać wszystkie aspekty sztuki barmańskiej. Często praca w gastronomii wymaga od nas przekrojowej wiedzy i interdyscyplinarnych umiejętności – Szkolenie II Stopnia powstało w odpowiedzi na wciąż rosnące wymagania rynku. Na Szkoleniu wszystkim omawianym grupom alkoholi towarzyszą profesjonalne panele degustacyjne. Tylko u nas masz możliwość poznać tak szeroki asortyment alkoholi (to ponad 200 marek, wiele niespotykanych w Polsce) i spróbować wyjątkowych trunków z całego świata. Bardzo rozbudowana jest degustacja whisky, niezwykle obecnie popularnej w Polsce i na świecie. Jednak Szkolenie to przede wszystkim praktyka (80% zajęć). Uczestnicy Szkoleń II Stopnia przyrządzają i próbują setki drinków na orginalnych alkoholach z wszystkich kategorii. Oprócz klasycznych metod przygotowywania drinków nabywają umiejętności free pouringu, podstaw working flair i speed flair. Poznają najnowsze trendy w światowym barmaństwie i mają możliwość przyrządzania koktajli przy pomocy najnowszych urządzeń wykorzystywanych w miksologii, jak Smoking Gun, Perlini. Również jedyni w Polsce w ramach szkolenia barmańskiego prowadzimy zajęcia z miksologii molekularnej. Duży nacisk kładziemy na wciąż niedoceniane kwestie psychologii sprzedaży, postawy barmana, w pełni profesjonalnego i świadomego barmaństwa. Oprócz zagadnień ściśle związanych z pracą za barem na Szkoleniu uczestnicy zdobywają wiedzę i umiejętności z takich dziedzin, jak: sommelierstwo, baristyka, obsługa gości, układanie karty win i kart alkoholi, kontakty i negocjacje z firmami alkoholowymi, komputerowe systemy obsługi, techniki zwiększania przychodu, inwentaryzacja, rozliczanie baru, a także zarządzanie barem i wiele innych. Zajęcia z zarządzania barem prowadzone są wsólnie z HorArt Horeca Academy Poland i uczestnicy po kursie otrzymują również certyfikat Manager Baru.

Zachęcamy do zapoznania się z pełnym programem Szkolenia, jedynym tak bogatym na rynku! (zakładka Program)