Kursy barmańskie | Ogólnopolska Szkoła Barmanów | Warszawa

Czekaj...

Warsztaty barmańskie

Opis szkolenia

Czas trwania: około 3 godziny

Godziny: 18.00 - 21.00 (warsztaty odbywają się w piątki lub soboty). 

Miejsce:  „Warsztaty barmańskie – zmiksuj zabawę z nauką” organizowane są tylko w Warszawie

Odbywają się w Centrum Szkoleniowym Ogólnopolskiej Szkoły Barmanów, ul. Jagiellońska 58 lokal 128A. 

Cena: 299 zł

Płatności: W celu rezerwacji miejsca na warsztatach wymagana jest wpłata zaliczki 100zł. Do momentu wpłaty zaliczki, zapis na warsztaty traktowany jest jako zapis wstępny (nie gwarantuje rezerwacji miejsca na konkretny termin). 

Materiały: każdy z uczestników w cenie szkolenia otrzymuje książkę Alkohole w Polsce i na świecie – przewodnik barmana.

Dyplom: każdy uczestnik otrzymuje dyplom za uczestnictwo w warsztatach.

Egzamin: brak

„Warsztaty barmańskie – zmiksuj zabawę z nauką” przeznaczone są dla wszystkich chętnych. Każdy może spróbować swoich sił, stanąć za profesjonalnym barem i poczuć magię tej pracy. 

Jest to gwarancja świetnie spędzonego czasu, ale nie tylko. Na warsztatach przekazujemy wiele praktycznych umiejętności, które można później wykorzystać na domowej imprezie. Pokażemy Ci różne techniki barmańskie, nauczymy podstawowych zasad wykonywania koktajli, przybliżymy tajniki profesji barmana. Dowiesz się również, jak w prosty sposób zaskoczyć swoich gości efektownymi i płonącymi drinkami. Koktajle są tak dobrane, aby można je było odtworzyć w domu, bez inwestowania w szeroką gamę składników, alkoholi premium i profesjonalny sprzęt. 

Każdy uczestnik warsztatów pod okiem trenera przygotowuje kilka koktajli. Wszystko robione jest na oryginalnych alkoholach, więc warto zostawić samochód w domu.

Warsztaty przeznaczone są dla amatorów, zainteresowanych tworzeniem koktajli.

Jeżeli poszukujesz profesjonalnego szkolenia barmańskiego to zapraszamy na szkolenie barmańskie I stopnia lub szkolenie barmańskie II stopnia.

Bardzo istotnym elementem warsztatów jest degustacja koktajli, dlatego w miarę możliwości prosimy o przemyślenie dojazdu na warsztaty tak, aby uczestnik nie musiał po warsztatach kierować samochodem. 

To nas wyróżnia:

Dzień próbny, ZA DARMO, bez zobowiązań
Czytaj więcej >
Gwarancja braku odwołania
Czytaj więcej >
Giełda pracy dla absolwentów
Czytaj więcej >