Centrum Szkoleniowe

Ogólnopolska Szkoła Barmanów prowadzi szkolenia regularnie w 14 miastach. W Warszawie przy ul. Jagiellońskiej 58 (lokal 128A) znajduje się nasze stacjonarne centrum szkoleniowe i sekretariat.

Centrum szkoleniowe Ogólnopolskiej Szkoły Barmanów zajmuje powierzchnię 300m2. To doskonale wyposażona i zaaranżowana przestrzeń, podzielona na cztery główne moduły:

1. część biurowa
  2. część wykładowa
  3. część barowa
  4. część kulinarna

Na sali barmańskiej znajdują się doskonale wyposażone bary ze stali nierdzewnej, spełniające najwyższe normy jakości, skonstruowane zgodnie z ideą ergonomii i funkcjonalności stacji barowych. Uwagę przykuwa bogata kolekcja trunków. Ponad 500 pozycji klasyfikuje nasz bar w czołówce najlepiej zaopatrzonych w Polsce. Oprócz szerokiego wyboru ze wszystkich grup alkoholi można tu znaleźć historyczne pozycje z lat 60-80-tych czy selekcję polskich rzemieślniczych marek. Poza alkoholami część barowa to nowoczesne akcesoria stosowane we współczesnej miksologii, wysokiej jakości sprzęt i szkło, a także obszerna biblioteka ze współczesnymi i historycznymi poradnikami barmańskimi czy historyczne akcesoria barmańskie.

Centrum szkoleniowe jest bardzo dobrze skomunikowane. W pobliżu znajduje się stacja metra "Dworzec Wileński", a także przystanki tramwajowe i autobusowe.

Zapraszamy w odwiedziny.
Przekonaj się czemu jesteśmy największą szkołą barmańską w Polsce.

Jeżeli do Warszawy Ci nie po drodze, a chcesz zobaczyć jak działamy,
to zapraszamy na darmowy dzień próbny na nasze szkolenia barmańskie I stopnia (organizujemy je w 14 miastach!)

Obraz w galerii