Kursy barmańskie | Ogólnopolska Szkoła Barmanów | Warszawa

Czekaj...

Prawo w gastronomii

Opis szkolenia

Dla kogo przeznaczone jest szkolenie:

  • dla osób pragnących rozpocząć pracę na stanowisku menadżera w branży gastronomicznej;
  • dla obecnych menadżerów lub restauratorów;
  • dla osób planujących otworzyć własny lokal gastronomiczny.

Czas trwania: 1 dzień 

Godziny zajęć: 9.00-16.00

Miejsce:

Szkolenie Prawo w Gastronomii organizowane jest tylko w Warszawie, w centrum szkoleniowym Ogólnopolskiej Szkoły Barmanów, ul. Jagiellońska 58 lokal 128A. 

Cena: 890 zł

Płatności: W celu rezerwacji miejsca na szkolenie wymagana jest zaliczka 400zł. Do momentu wpłaty zaliczki zapis na szkolenie traktowany jest jako zapis wstępny (nie gwarantuje rezerwacji miejsca na konkretny termin).

Wykładowca:  Adwokat Marta Kosecka

Certyfikat: Wydawany jest po ukończeniu szkolenia Prawo w Gastronomii. Dokument sporządzamy w językach polskim i angielskim, a na życzenie uczestnika również w innych językach.

Krótki opisu kursu:

Znajomość obowiązujących norm prawnych przydaje się w każdej branży, także w gastronomii. Naturalnie nie ma konieczności bycia zawodowym prawnikiem, aby sprawdzać się jako manager czy restaurator, jednak wiele zagadnień i tak będzie nam towarzyszyć. Model działania, polegający na uczeniu się na własnych błędach, może skończyć się bardzo poważnymi problemami, których prawdopodobnie dało by się uniknąć, mając odpowiednie przygotowanie.

Polskie prawo to rozległa dziedzina, której dogłębne poznanie wymaga oczywiście wielu lat edukacji, a także specjalizacji w określonym obszarze. Celem naszego szkolenia jest jednak pokazanie najistotniejszych zagrożeń i kluczowych punktów w przepisach dotyczących branży gastronomicznej. Dzięki temu kursowi będziecie lepiej przygotowani do codziennych zawodowych zmagań.

Szkolenie organizowane jest we współpracy z HorArt HoReCa Academy Poland.

To nas wyróżnia:

Dzień próbny, ZA DARMO, bez zobowiązań
Czytaj więcej >
Gwarancja braku odwołania
Czytaj więcej >
Giełda pracy dla absolwentów
Czytaj więcej >