Szkolenie barmańskie I stopnia | Ogólnopolska Szkoła Barmanów

Czekaj...

Szkolenie barmańskie I stopnia

Opis szkolenia

Czas trwania: 4 dni.

Godziny zajęć: 9.00-16.30
(godziny zajęć mogą się niewiele różnić w zależności od miasta w którym odbywa się szkolenie. Dokładne godziny sprawdzisz wchodząc w konkretny termin szkolenia).

Miejsce: szkolenie barmańskie I stopnia organizowane jest w piętnastu miastach:
Warszawa, Katowice, Gdańsk, Wrocław, Kraków, Poznań, Łódź, Szczecin, Lublin, Rzeszów, Białystok, Toruń, Bydgoszcz, Kielce.

Najbliższe terminy w interesującym Cię mieście sprawdzisz tutaj.

Cena: 739 zł (cena całkowita, Szkoła nie pobiera żadnych dodatkowych opłat).

Materiały: każdy z uczestników w cenie szkolenia otrzymuje książkę Alkohole w Polsce i na świecie – przewodnik barmana.

Zakres szkolenia: zapoznaj się z program kursu.

Certyfikat: uczestnik po zdaniu egzaminu otrzymuje Certyfikat Barmana I Stopnia w języku polskim i angielskim (każdy certyfikat posiada unikalny hologram, który uniemożliwia jego podrobienie).
Na wniosek uczestnika szkolenia, wystawiamy certyfikat również w innych językach obcych.

Egzamin: praktyczny i teoretyczny (możliwość nielimitowanych "poprawek", bez żadnych dodatkowych opłat).

Dzień próbny: jeżeli nie jesteś przekonany czy to szkolenie dla Ciebie, masz możliwość zrezygnować z udziału w szkoleniu po pierwszym dniu, bez żadnych opłat. Więcej przeczytasz tutaj

Bardzo istotnym elementem szkolenia jest degustacja koktajli i mocnych alkoholi, dlatego w miarę możliwości prosimy o przemyślenie dojazdu na szkolenie tak, aby uczestnik nie musiał po szkoleniu kierować samochodem.

Krótki opis kursu:

Szkolenie barmańskie I stopnia Ogólnopolskiej Szkoły Barmanów jest najczęściej wybieranym kursem dla obecnych i przyszłych barmanów w Polsce.

Wielu doświadczonych barmanów zaczynało swoją przygodę od tego szkolenia. Istnieje więc znaczne prawdopodobieństwo, że w swoim przyszłym pierwszym miejscu pracy spotkasz barmanów, managerów baru czy managerów którzy kilka/ kilkanaście lat temu ukończyli u nas szkolenie.

Kurs barmański I stopnia to niezwykle intensywne szkolenie trwające cztery dni po siedem godzin dziennie. Trzon zajęć stanowią ćwiczenia praktyczne na których kursanci przygotowują wiele koktajli zawsze w oparciu o oryginalne alkohole. Zajęcia przeplatają się z degustacją i oceną organoleptyczną przygotowywanych kompozycji.

Nasi trenerzy promują barmaństwo na najwyższym poziomie, dlatego na zajęciach pracujemy na wysokogatunkowym alkoholu, a także zapewniamy wszystkie dodatki, tak aby przygotowywane koktajle były możliwie jak najbardziej perfekcyjne. Na szkoleniu uczymy przyszłych barmanów dbałości o każdy szczegół, gdyż w pracy barmana na sukces składa się wiele czynników.

Profesja barmana jako jedna z niewielu pozwala łączyć pracę z zabawą. Barmani pracując ciągle poznają nowych ludzi i fajnie się bawią. I tak też my podchodzimy do szkolenia. Na pierwszym miejscu stawiamy oczywiście profesjonalizmy, ale nie zapominamy o magii tej pracy - uśmiechu, zabawie , integracji. Nasi absolwenci w setkach opinii wspominają, że szkolenie to poza nauką był po prostu świetnie spędzony czas, a znajomości z kursu nierzadko zostały na lata.

To nas wyróżnia:

Dzień próbny, ZA DARMO, bez zobowiązań
Czytaj więcej >
Gwarancja braku odwołania
Czytaj więcej >
Giełda pracy dla absolwentów
Czytaj więcej >