Kursy barmańskie | Ogólnopolska Szkoła Barmanów | Warszawa

Czekaj...

Szkolenie barmańskie II stopnia

Opis szkolenia

Dla kogo? Szkolenie Barmańskie II Stopnia przeznaczone jest dla wszystkich chętnych, nie trzeba mieć ukończonego Szkolenia I Stopnia ani praktyki za barem.

Czas trwania: dwa tygodnie.

Godziny i dni zajęć:

Warszawa: 10 dni.

  • Tryb dzienny: od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-15.00
  • Tryb wieczorowy: od poniedziałku do piątku w godzinach : 16.00-22.00

 

Poznań, Wrocław, Kraków: 8 dni.

  • Tryb dzienny: od poniedziałku do piątku oraz od poniedziałku do środy w godzinach 9.00-16.30.

 

Szkolenie Barmańskie II stopnia w Poznaniu, Wrocławiu i Krakowie trwa 8 dni, ale w dłuższym wymiarze godzin codziennie.

Miejsce: Szkolenie Barmańskie II Stopnia organizowane jest w Warszawie, Krakowie, Poznaniu i Wrocławiu.

Szkolenie Barmańskie II stopnia w Warszawie organizowane jest osiem razy w roku.
Szkolenie Barmańskie II stopnia w Poznaniu, Wrocławiu i Krakowie tylko raz w roku w wakacje.

Cena:
1449zł – szkolenie w Warszawie
1899zł – szkolenie w Krakowie, Poznaniu i Wrocławiu
(cena całkowita, Szkoła nie pobiera żadnych dodatkowych opłat).

Płatności: Na szkolenie w Krakowie, Poznaniu i Wrocławiu w celu rezerwacji miejsca wymagana jest wpłata zaliczki w kwocie 500zł.
Do momentu wpłaty zaliczki, zapis na szkolenie traktowany jest jako zapis wstępny (nie gwarantuje rezerwacji miejsca na konkretny termin).
Na szkolenie w Warszawie wcześniejsza wpłata zaliczki nie jest wymagana.

Promocje:

  • Uczestnicy szkoleń barmańskich I stopnia w OSB otrzymują 50zł zniżki.
  • Uczestnicy innych szkoleń w OSB otrzymują 50zł zniżki.
  • Promocja grupowa - dla osób zapisujących się z co najmniej 2 innymi osobami (grupa min. 3osoby) rabat 50zł od osoby. Promocja skierowana jest dla uczestników indywidualnych.

Wybrane promocje nie łączą się.

Materiały: każdy z uczestników w cenie szkolenia otrzymuje książkę Alkohole w Polsce i na świecie – przewodnik barmana.

Zakres szkolenia: Szkolenie barmańskie II stopnia to najbardziej rozbudowane pod względem programowym szkolenie barmańskie w Polsce.

Szczegóły w zakładce program.

Certyfikaty otrzymywane po ukończeniu szkolenia:

  1. Certyfikat Barman II Stopnia OSB w języku polskim i angielskim. Każdy certyfikat posiada unikalny hologram.
  2. Certyfikat Menedżera Baru wystawiany przez HorArt HoReCa Academy Poland.

Na wniosek uczestnika szkolenia, wystawiamy certyfikat również w innych językach obcych.

Egzamin: praktyczny i teoretyczny (możliwość nielimitowanych "poprawek", bez żadnych dodatkowych opłat).

Zajęcia dodatkowe: każdy absolwent szkolenia w Ogólnopolskiej Szkole Barmanów ma prawo bezpłatnie uczestniczyć w organizowanych regularnie przez szkołę Warsztatach tematycznych.

Bardzo istotnym elementem szkolenia jest degustacja koktajli i mocnych alkoholi, dlatego w miarę możliwości prosimy o przemyślenie dojazdu na szkolenie tak, aby uczestnik nie musiał po szkoleniu kierować samochodem.

Krótki opis szkolenia:

Szkolenie Barmańskie II Stopnia to najbardziej kompleksowe i rozbudowane szkolenie barmańskie na polskim rynku. Przeznaczone jest dla wszystkich chętnych, nie trzeba mieć ukończonego szkolenia I stopnia ani praktyki za barem.

Wyczerpujący program pozwala zdobyć rozległą wiedzę i poznać wszystkie aspekty sztuki barmańskiej. Często praca w gastronomii wymaga od nas przekrojowej wiedzy i interdyscyplinarnych umiejętności - szkolenie II stopnia powstało ponad 10 lat temu w odpowiedzi na wciąż rosnące wymagania rynku. Przez ten czas jego program był wielokrotnie rozszerzany i unowocześniany.

Na szkoleniu wszystkim omawianym grupom alkoholi towarzyszą profesjonalne panele degustacyjne. Tylko u nas masz możliwość poznać tak szeroki asortyment alkoholi (to ponad 200 marek, wiele niespotykanych w Polsce) i spróbować wyjątkowych trunków z całego świata. Bardzo rozbudowana jest degustacja whisky, niezwykle obecnie popularnej w Polsce i na świecie.

Jednak szkolenie to przede wszystkim praktyka (80% zajęć). Uczestnicy kursów barmańskich II stopnia przyrządzają i próbują setki koktajli na oryginalnych alkoholach z wszystkich kategorii. Oprócz klasycznych metod przygotowywania koktajli nabywają umiejętności free pouringu, podstaw working flair i speed flair.

Poznają najnowsze trendy w światowym barmaństwie i mają możliwość przyrządzania koktajli przy pomocy najnowszych urządzeń wykorzystywanych w miksologii, jak Smoking Gun, Perlini, The Flavour Blaster. Również jedyni w Polsce w ramach szkolenia barmańskiego prowadzimy zajęcia z miksologii molekularnej. Spore emocje uczestników szkolenia wzbudza panel poświęcony wykorzystaniu ciekłego azotu.

Duży nacisk kładziemy na wciąż niedoceniane kwestie psychologii sprzedaży, postawy barmana, w pełni profesjonalnego i świadomego barmaństwa. Oprócz zagadnień ściśle związanych z pracą za barem na szkoleniu uczestnicy zdobywają wiedzę i umiejętności z takich dziedzin, jak: sommelierstwo, baristyka, obsługa gości, układanie karty win i kart alkoholi, kontrakty i negocjacje z firmami alkoholowymi, komputerowe systemy obsługi, techniki zwiększania przychodu, inwentaryzacja, rozliczanie baru, a także zarządzanie barem i wiele innych. Zajęcia z zarządzania barem prowadzone są wspólnie z HorArt Horeca Academy Poland i uczestnicy po kursie otrzymują również certyfikat Manager Baru.

Zachęcamy do zapoznania się z pełnym programem Szkolenia, jedynym tak bogatym na rynku!

To nas wyróżnia:

Dzień próbny, ZA DARMO, bez zobowiązań
Czytaj więcej >
Gwarancja braku odwołania
Czytaj więcej >
Giełda pracy dla absolwentów
Czytaj więcej >